nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
dom na sprzedaż

NJM-DS-2218

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 0% PROWIZJI    OFERTA DOTYCZY SPRZEDAŻY BUDYNKU MIESZKALNEGO W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ OZNACZONEGO NUMEREM TECHNICZNYM D2!   ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ - 4 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE ...

Powierzchnia
81,78 m2
Powierzchnia działki [m2]
180 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 324,53 zł
cena 599 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRK-MS-687

BIELSKO - Górne Przedmieście - ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich. Blisko ścisłego centrum miasta - do rynku pieszo tylko 5 minut. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne. Kilka lat temu był przeprowadzony generalny remont. W budynku przeważają obecnie nowi nabywcy zainteresowani ...

Powierzchnia
68,50 m2
Cena za m2
8 437,96 zł
cena 578 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2217

 ...::: NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA  :::...   Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy wybudowanej w latach 30-tych XX w., według projektu wiedeńskich ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 483,52 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Porąbka, Źródlana

Porąbka, Źródlana
dom na sprzedaż

JKN-DS-1531

Porąbka - nieruchomość z wyjątkowym potencjałem inwestycyjnym w kameralnej lokalizacji - blisko Jeziora Międzybrodzkiego Cena: 560 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej części Porąbki, u podnóża Beskidu Małego. To propozycja dla osób poszukujących ...

Powierzchnia
226,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 540 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 477,88 zł
cena 560 000 
dom na sprzedaż - Porąbka, Źródlana
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6448

Luksusowy, klimatyzowany apartament w Centrum miasta z balkonem, dostępem do wspólnego ogrodu i miejscem postojowym! Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany 2-pokojowy apartament położony na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 913,79 zł
cena 749 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna

Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
dom na sprzedaż

NJM-DS-2216

Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 743 m², w otoczeniu zabudowy willowej i rezydencjonalnej. Istotnym atutem nieruchomości jest lokalizacja w Cygańskim Lesie. Cygański Las to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
743 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 666,67 zł
cena 1 300 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem