nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2217

 ...::: NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA  :::...   Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy wybudowanej w latach 30-tych XX w., według projektu wiedeńskich ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 483,52 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6448

Luksusowy, klimatyzowany apartament w Centrum miasta z balkonem, dostępem do wspólnego ogrodu i miejscem postojowym! Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany 2-pokojowy apartament położony na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 913,79 zł
cena 749 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna

Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
dom na sprzedaż

NJM-DS-2216

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Bielska-Białej – Cygańskim Lesie, w obrębie Olszówki Dolnej. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 743 m², w otoczeniu zabudowy ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
743 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 666,67 zł
cena 1 300 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6446

MIESZKANIE WOLNE OD 20 MAJA 2026! 2-pokojowy apartament w towarzystwie SZYNDZIELNI I DĘBOWCA  z dużym słonecznym balkonem od strony południowej  przy ul. Kolistej /os. Cztery Pory Roku/ Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska! Przestronny, ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
38,44 zł
cena 1 999 
nowa oferta
lokal na wynajem - Ustroń

Ustroń
lokal na wynajem

ORL-LW-2813

USTROŃ - LOKAL UŻYTKOWY W GALERII HANDLOWEJ  - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA   USTROŃ - Atrakcyjna turystyczna miejscowość niedaleko Cieszyna i Bielska leżąca u podnóża Beskidu Śląskiego. Klimatyczny Rynek będący sercem miasta, bulwary wiślane wzdłuż rzeki Wisła - trasy ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
48,00 zł
cena 2 400 
lokal na wynajem - Ustroń
nowa oferta
lokal na wynajem - Ustroń

Ustroń
lokal na wynajem

ORL-LW-2812

USTROŃ - LOKAL W  GALERII HANDLOWEJ   - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA   USTROŃ - Atrakcyjna turystyczna miejscowość niedaleko Cieszyna i Bielska leżąca u podnóża Beskidu Śląskiego. Klimatyczny Rynek będący sercem miasta, bulwary wiślane wzdłuż rzeki Wisła - trasy spacerowe, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
100,00 zł
cena 10 000 
lokal na wynajem - Ustroń
Kryteria wyszukiwania

rozumiem