video
dom na sprzedaż - Czernichów, Tresna

Czernichów, Tresna
dom na sprzedaż

JKN-DS-1536

Tresna - Jezioro Żywieckie - dom na dużej widokowej działce Duży 11 pokojowy dom do remontu i modernizacji z widokiem na Jezioro Żywieckie, Babią Górę i las. Atutem oferty jest duża działka o powierzchni 1958 m2 z dogodnym całorocznym dojazdem.  Budynek przyłączony ...

Powierzchnia
265,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 958 m²
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
3 007,55 zł
cena 797 000 
dom na sprzedaż - Czernichów, Tresna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Żywiec, Oczków, Żonkilowa

Żywiec, Oczków, Żonkilowa
działka na sprzedaż

JKN-GS-1534

Widokowe działki w rozsądnej cenie.   Na sprzedaż działki nr 2800 i 2801 położone są w miejscowości Oczków.   Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz terenów niezabudowanych. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
580,00 m2
Cena za m2
84,48 zł
cena 49 000 
działka na sprzedaż - Żywiec, Oczków, Żonkilowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2815

BIELSKO-BIAŁA - CENTRUM - rej. ul. Boh.Warszawy - bardzo dobra lokalizacja - zielone, spokojne miejsce niedaleko Urzędu Miejskiego, blisko sklepy, C.H.SFERA, Teatr. Mieszkanie 3-pokojowe o pow.100mkw na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy. ROZKŁAD: przedpokój, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
25,00 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6453

2-POKOJOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU SŁONECZNYM- UL. MICHAŁOWICZA! DUŻO ZIELENI W KOŁO! PARKING! NISKI BLOK!   Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,80 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym budynku przy ul. Michałowicza w Bielsku-Białej. ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
10 783,78 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

EUR-LW-6452

LOKAL USŁUGOWO-BIUROWO-HANDLOWY O POWIERZCHNI 80m2 USYTUOWANY NA PARTERZE BUDYNKU POŁOŻONEGO W CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ!!! Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. Lokal idealnie nadający się na siedzibę firmy, biuro, etc. ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
37,38 zł
cena 2 990 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne

Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2814

BIELSKO - Os.SŁONECZNE- blisko Centrum - spokojne, zielone osiedle , w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy, niedaleko kompleks basenowy - bardzo dobra lokalizacja .     MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POW. 56mkw Z DUŻYM BALKONEM NA 2 PIĘTRZE W 4-PIĘTROWYM ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
35,42 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem