Bielsko-Biała, Wapienica
lokal na wynajem

EUR-LW-6413

LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY W REPREZENTACYJNYM BUDYNKU NA OBRZEŻACH BIELSKA-BIAŁEJ W POBLIŻU WYJAZDU NA OBWODNICĘ I DROGĘ EKSPRESOWĄ! Z parkingiem!!! Lokal w trakcie odświeżania! Nieruchomość położona w reprezentacyjnym budynku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod względem ...

Powierzchnia
178,54 m2
Piętro
1
Cena za m2
43,18 zł
cena 7 710 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Wapienica
lokal na wynajem

EUR-LW-6411

Powierzchnia
266,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
35,15 zł
cena 9 350 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6409

IDEALNE NA INWESTYCJĘ! MOŻE OD ZARAZ DLA CIEBIE ZARABIAĆ! Nowe, wykończone i wyposażone mieszkanie z dużym tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską – centrum Bielska-Białej! Na sprzedaż nowe, pięknie wykończone mieszkanie, gotowe do ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 965,52 zł
cena 434 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

ORL-LW-2794

BARDZO DOBRA LOKALIZACJA - ZNAKOMITE MIEJSCE NA DZIAŁALNOŚĆ MEDYCZNĄ   BIELSKO-CENTRUM - bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, bardzo dobra lokalizacja. NOWY OBIEKT UŻYTKOWY Z WINDĄ O PRZEZNACZENIU BIUROWO-USŁUGOWO-HANDLOWYM Z PARKINGIEM BEZPOŚREDNIO PRZY OBIEKCIE.  ...

Powierzchnia
179,24 m2
Piętro
2
Cena za m2
40,00 zł
cena 7 170 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-684

W czynszu zawarte są opłaty za  wszystkie media! Lokale położone są biurowcu po remoncie znajdującym się blisko centrum miasta a jednocześnie niedaleko dróg wylotowych. Klimatyzacja! 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Przy budynku znajdują się parkingi w cenie ...

Powierzchnia
7,84 m2
Piętro
parter
Cena za m2
55,10 zł
cena 432 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2183

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 0% PROWIZJI BUDYNKI ODEBRANE DO UŻYTKOWANIA LIPIEC 2024 R.! OFERTA PROMOCYJNA!!! Cena promocyjna: 449 000 PLN Na sprzedaż 2-pokojowy lokal mieszkalny, położony na 1 piętrze w budynku mieszkalnym jednorodzinnym w ...

Powierzchnia
51,35 m2
Cena za m2
8 743,91 zł
cena 449 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem