Świnna, Miodowa
działka na sprzedaż

JKN-GS-1489

Działka budowlana z widokiem w Świnnej, ul. Miodowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 744 m², położona w miejscowości Świnna (powiat żywiecki), przy ulicy Miodowej. Numer ewidencyjny działki: 1779 Parametry podstawowe: Powierzchnia: 744 m² Wymiary: ...

Powierzchnia
744,00 m2
Cena za m2
133,06 zł
cena 99 000 
działka na sprzedaż - Świnna, Miodowa

Łodygowice
dom na sprzedaż

ORL-DS-2781

ŁODYGOWICE - malownicza miejscowość domów jednorodzinnych na trasie Bielsko-Żywiec - w okolicy tereny zielone, blisko do Szczyrku, nad Jezioro Żywieckie , górę Żar, bardzo dobra komunikacja - dobry dojazd do  trasa szybkiego ruchu S1.  NOWA  NIŻSZA CENA NIERUCHOMOŚCI ...

Powierzchnia
165,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 041 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 690,91 zł
cena 1 599 000 
dom na sprzedaż - Łodygowice
video
 na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
na sprzedaż

EUR-BS-6367

UWAGA! CENA TYLKO 3600 zł/m2 ZA LOKALE BIUROWO-HANDLOWE STANOWIĄCE DWA PIĘTRA BUDYNKU Z WŁASNYM PARKINGIEM  !!! Reprezentacyjny, dwupoziomowy lokal biurowy z dużym słonecznym tarasem, windą i własnym parkingiem w prestiżowej lokalizacji, ścisłe centrum miasta przy ...

Powierzchnia
881,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
3 961,41 zł
cena 3 490 000 
na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Kalety, Drutarnia
działka na sprzedaż

EUR-GS-6364

OFERTA PREMIUM DLA DEVELOPERA! LUB PRYWATNEGO INWESTORA KTÓRY CHCE MIEĆ WIELKI OGRÓD I LAS ZA SASIADA! SŁONECZNA DZIAŁKA OTOCZONA LASEM W ZACHODNIEJ CZĘŚCI GMINY KALETY - DRUTARNIA, ul. Sportowa! MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA 4 DO 6 DOMÓW!   Działka budowlana o powierzchni ok. ...

Powierzchnia
12 683,00 m2
Cena za m2
110,31 zł
cena 1 399 000 
działka na sprzedaż - Kalety, Drutarnia

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6362

Breez by Danube – luksus nad brzegiem morza w sercu Dubaju!   Breez by Danube to luksusowy, 60-piętrowy wieżowiec mieszkalny położony nad brzegiem morza w prestiżowej dzielnicy Dubai Maritime City. Inspirowany spokojem nadmorskiego życia i nowoczesnym stylem Dubaju, ...

Powierzchnia
57,92 m2
Piętro
26
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41 729,82 zł
cena 2 416 991 
mieszkanie na sprzedaż - Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj
video
dom na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
dom na sprzedaż

EUR-DS-6361

NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W UROKLIWYM I ZIELONYM JAWORZU PRZY LESIE! Stan developerskim PREMIUM! REKUPERACJA, ROLETY ELEKTRYCZNE, SMART HOME, DUŻE OKNA TARASOWE, OGRZEWANIE PODŁOGOWE, ŚWIATŁOWÓD Wyjątkowa nieruchomość w ramach nowoczesnej ...

Powierzchnia
134,14 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 192,93 zł
cena 1 099 000 
dom na sprzedaż - Jaworze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem