video
dom na sprzedaż - Jeleśnia, Korbielów

Jeleśnia, Korbielów
dom na sprzedaż

JKN-DS-1482

Zamieszkaj bliżej natury - Korbielów w Beskidzie Żywieckim Klimatyczny dom w górach w zasięgu Twojej ręki!   Zamieszkaj wśród gór, blisko lasu i stoków narciarskich - 654 m n.p.m. Przestronny, niezwykle funkcjonalny dom w Korbielowie u podnóża Pilska, blisko granicy ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
900 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
5 227,27 zł
cena 1 150 000 
dom na sprzedaż - Jeleśnia, Korbielów

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6345

Soto Grande Ellington | Al Hamra Rak Apartament typu studio z widokiem na morze! Ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa w doskonałej lokalizacji, położona w pierwszej linii brzegowej z dużą ilością zieleni! Soto Grande w Al Hamra Village to najnowsze arcydzieło architektoniczne ...

Powierzchnia
41,16 m2
Piętro
10
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
28 571,43 zł
cena 1 176 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj
video
dom na sprzedaż - Kozy

Kozy
dom na sprzedaż

EUR-DS-6343

PARTEROWY DOM KLASY PREMIUM W BESKIDACH POD LASEM! To miejsce, w którym cisza spotyka się z naturą, a każdy dzień rozpoczyna się w od przywitania z Chrobaczą Łąką...   Mamy ogromną przyjemność pokazać Wam wyjątkowy, pachnący jeszcze nowością dom pod górami ...

Powierzchnia
256,23 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 400 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 837,92 zł
cena 2 777 000 
dom na sprzedaż - Kozy

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6341

Ellington | Riverton House w Meydan Horizon! Ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa w doskonałej lokalizacji! Apartamenty z widokiem na lagunę! Ellington Properties to jeden z najbardziej prestiżowych deweloperów w Dubaju, znany z wyjątkowej dbałości o detale, ...

Powierzchnia
108,86 m2
Piętro
14
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
29 882,57 zł
cena 3 253 017 
video
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na sprzedaż

EUR-LS-6340

UWAGA! OKAZJA! TYLKO 3600 zł/m2 ZA LOKAL BIUROWO-HANDLOWY 881 M2  W TYM 15 MIEJSC PARKINGOWYCH  !!! Reprezentacyjny, dwupoziomowy lokal biurowy z dużym słonecznym tarasem, windą i własnym parkingiem w prestiżowej lokalizacji, ścisłe centrum miasta przy największej ...

Powierzchnia
881,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
3 961,41 zł
cena 3 490 000 
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Sosnowiec
działka na sprzedaż

JKN-GS-1478

Atrakcyjna działka  w Sosnowcu (dzielnica Sielec) – idealna pod realizację wymarzonego projektu! Ta wyjątkowa działka o regularnym kształcie (21m x 21m) to doskonała okazja dla inwestorów poszukujących możliwości rozwoju. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Klimontowskiej ...

Powierzchnia
455,00 m2
Cena za m2
483,52 zł
cena 220 000 
działka na sprzedaż - Sosnowiec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem