Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6298

OKAZJA CENOWA‼️‼️‼️ PRZY ZAKUPIE MIESZKANIA DO 31 MAJA 2026r. PROMOCJA❣???? ❗- 50 000 ZŁ OD CENY REGULARNEJ❗???? REGULARNA CENA 687 000 ZŁ KOMFORTOWY 3-POKOJOWY APARTAMENT USYTUOWANY W ALEKSANDROWICACH NA POGRANICZU Z PRESTIŻOWĄ DZIELNICĄ KAMIENICĄ! STAN ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 550,00 zł
cena 633 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice
video
działka na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Łodygowice, Pietrzykowice
działka na sprzedaż

EUR-GS-6291

REZERWACJA DO 30.06.2026r! 54 arowa SŁONECZNA I WIDOKOWA z dużym potencjałem w Pietrzykowicach! Idealna oferta dla developerów! Możliwość rownież zabudowy wielorodzinnej! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5401 m², położona bezpośrednio przy ul. ...

Powierzchnia
5 401,00 m2
Cena za m2
122,01 zł
cena 659 000 
działka na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice
video
działka na sprzedaż - Czernichów, Tresna

Czernichów, Tresna
działka na sprzedaż

JKN-GS-1443

Tresna - Jezioro Żywieckie - widokowa działka budowlana Działka pod zabudowę mieszkaniową indywidualną lub zespół budynków z wyjątkowym widokiem. Widok z działki na Jezioro Żywieckie, Babią Górę i Beskid Żywiecki oraz zalesione zbocza Beskidu Małego. Dojazd drogą ...

Powierzchnia
1 760,00 m2
Cena za m2
261,36 zł
cena 460 000 
działka na sprzedaż - Czernichów, Tresna
bez prowizji
działka na sprzedaż - Lipowa

Lipowa
działka na sprzedaż

JKN-GS-1442

Widokowa działka z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego   Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy widokową działkę w przepięknym zakątku gminy Lipowa, (rejon Podlas), z indywidualnym projektem ...

Powierzchnia
1 617,00 m2
Cena za m2
163,27 zł
cena 264 000 
działka na sprzedaż - Lipowa
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2100

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!   NOWOCZESNE LOKALE MIESZKALNE  POD GÓRAMI! NOWOCZESNA ARCHITEKTURA / PIĘKNE DUŻE PRZESZKLENIA / WŁASNE OGRÓDKI / LOGGIE /OGRODY ZIMOWE / LICZNE MIEJSCA POSTOJOWE ZEWNĘTRZNE ORAZ WEWNĘTRZNE / KOMÓRKI LOKATORSKIE Bielsko-Biała ...

Powierzchnia
86,16 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 000,00 zł
cena 1 033 920 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-673

Lokale położone są biurowcu po remoncie znajdującym się blisko centrum miasta a jednocześnie niedaleko dróg wylotowych. Lokal jest świeżo odmalowany. Miejsce parkingowe w cenie najmu. Klimatyzacja! 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Budynek po remoncie. Lokal ...

Powierzchnia
14,24 m2
Piętro
2
Cena za m2
55,97 zł
cena 797 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem