Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
biurowiec na wynajem

NJM-BW-2091

NA WYNAJEM 3 KONDYGNACYJNY OBIEKT USŁUGOWO - BIUROWY O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI OKOŁO 750 MKW.,  WRAZ Z UTWARDZONYM  PLACEM O POW. OKOŁO 80 ARÓW,  POŁOŻONY W PRZEMYSŁOWEJ DZIELNICY MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ – KOMOROWICACH KRAKOWSKICH PRZY UL. KATOWICKIEJ (DOJAZD DLA TIR). LOKALIZACJA: ...

Powierzchnia
750,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
9 649 m²
Cena za m2
46,67 zł
cena 35 000 
biurowiec na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
video
działka na sprzedaż - Ujsoły, Glinka

Ujsoły, Glinka
działka na sprzedaż

EUR-GS-6281

NOWA NIŻSZA CENA PRZY ZAKUPIE DZIAŁKI DO 31 MAJA 2026! 230 000 zł ZAMIAST 267 000 zł! Malowniczo położona, widokowa 15 arowa działka na końcu świata albo na końcu Polski, czyli w Glince na polanie, otoczona lasem w sercu Beskidu Żywieckiego! Idealna pod dom lub pensjonat!   Wyjątkowo ...

Powierzchnia
1 493,00 m2
Cena za m2
154,05 zł
cena 230 000 
działka na sprzedaż - Ujsoły, Glinka

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6277

NA SPRZEDAŻ LOKAL 245 m² PODZIELONY NA 14 POKOI, DO DYSPOZYCJI 2 KUCHNIE I 2 ŁAZIENKI DO WSPÓLNEGO UŻYTKOWANIA IDEALNY POD WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY/HOSTELOWY LUB  DŁUGOTERMINOWY DLA PRACOWNIKÓW! Na sprzedaż DUŻY lokal o powierzchni 245 m², położony na parterze budynku ...

Powierzchnia
245,03 m2
Piętro
parter
Pokoje
14 pokoi
Cena za m2
3 468,55 zł
cena 849 900 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Jasienica, Roztropice
działka na sprzedaż

EUR-GS-6276

PIĘKNIE POŁOŻONA, PŁASKA  I SŁONECZNA 22 AROWA DZIAŁKA W ROZTROPICACH! 5 MINUT OD WĘZŁA S1 W JASIENICY! Atrakcyjna, niezabudowana działka w kształcie prostokąta, umiejscowiona w drugiej linii zabudowy co zapewnia prywatność, a jednocześnie doskonały dostęp do ...

Powierzchnia
2 200,00 m2
Cena za m2
140,45 zł
cena 309 000 
działka na sprzedaż - Jasienica, Roztropice

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
lokal na wynajem

ORL-LW-2754

BIELSKO-BIAŁA - KOMOROWICE ŚLĄSKIE - dobra lokalizacja, dobry dojazd.  Lokal biurowy o pow.20mkw na 1 piętrze w 1p. obiekcie biurowym.  Do dyspozycji pomieszczenie sanitarne - 2xwc na korytarzu. Teren ogrodzony, miejsca parkingowe, plac manewrowy. CENA NAJMU: ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
34,00 zł
cena 680 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
video
działka na sprzedaż - Jeleśnia, Pewel Wielka

Jeleśnia, Pewel Wielka
działka na sprzedaż

EUR-GS-6275

WIDOKOWA DZIAŁKA PONAD 2 ha USYTUOWANA NA WZGÓRZU   W PEWLI WIELKIEJ! Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY ZAGRODOWEJ/SIEDLISKOWEJ! Aby uzyskać pozwolenie na budowę, trzeba być formalnie rolnikiem! IDEALNE MIEJSCE NA DUŻY DOM Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM/GARAŻEM, STADNINĘ KONI, ...

Powierzchnia
20 100,00 m2
Cena za m2
34,78 zł
cena 699 000 
działka na sprzedaż - Jeleśnia, Pewel Wielka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem