bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2051

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!   NOWOCZESNE LOKALE MIESZKALNE  POD GÓRAMI! NOWOCZESNA ARCHITEKTURA / PIĘKNE DUŻE PRZESZKLENIA / WŁASNE OGRÓDKI / LOGGIE /OGRODY ZIMOWE / LICZNE MIEJSCA POSTOJOWE ZEWNĘTRZNE ORAZ WEWNĘTRZNE / KOMÓRKI LOKATORSKIE Bielsko-Biała ...

Powierzchnia
39,08 m2
Piętro
poddasze
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 500,00 zł
cena 527 580 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2050

Powierzchnia
68,07 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 500,00 zł
cena 850 875 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Wapienica
hala na sprzedaż

ORL-HS-2719

  NOWA OFERTA - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA. BIELSKO - BIAŁA - WAPIENICA - zachodnia część miasta, rejon ul. Strażackiej i drogi szybkiego ruchu - ul. Monte Casino - szybkie połączenie drogowe z Górnym Śląskiem a także w kierunku granicy z Czechami i Słowacją, otoczenie ...

Powierzchnia
2 880,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 779 m²
Cena za m2
1 818,40 zł
cena 5 237 000 
hala na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica

Świnna, Pewel Ślemieńska
działka na sprzedaż

JKN-GS-1363

Żywiec.Pewel Ślemieńska. Działka budowlana pod lasem na sprzedaż. --- Jeżeli szukasz atrakcyjnej działki budowlanej w pobliżu lasu, w malowniczej górskiej miejscowości to ta oferta jest dla Ciebie. Prezentujemy Państwu ładna działkę budowlaną w kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
1 583,00 m2
Cena za m2
68,86 zł
cena 109 000 
działka na sprzedaż - Świnna, Pewel Ślemieńska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2026

Powierzchnia
45,59 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
12 500,00 zł
cena 569 875 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Porąbka, Kobiernice
hala na wynajem

PRK-HW-663

Budynek przeznaczeniu produkcyjnym i magazynowym z częścia biurową i socjalną położony na działce o pow. 1300 m2. Rozkład: Część produkcyjna i magazynowa posiada pow. 190 m2. Składa się  pomieszczeń o pow. 80 m2 (wys, 4,20 m), 77 m2 (wys. 3,16m), 19 m2 (wys. 3,16m) ...

Powierzchnia
340,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 4 500 
hala na wynajem - Porąbka, Kobiernice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem