video
dom na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Łodygowice, Pietrzykowice
dom na sprzedaż

JKN-DS-1512

Pietrzykowice - Jezioro Żywieckie - Dom dwulokalowy na widokowej działce   Dom o powierzchni użytkowej 213 m2 i powierzchni po podłodze 248 m2 położony jest na działce o powierzchni 1201 m2 przy drodze asfaltowej. Działka widokowa, położona na wzniesieniu, w całości ...

Powierzchnia
248,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 201 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 213,71 zł
cena 549 000 
dom na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Istebna, Koniaków
dom na sprzedaż

EUR-DS-6430

DOM PREMIUM z bali WRAZ ZE STREFĄ SPA w Koniakowie! DWA DOMY OBOK SIEBIE NA ODRĘBNYCH DZIAŁKA Z ODRĘBNYMI MEDIAMI MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU JEDNEGO DOMU POD WARUNKIEM, ŻE BĘDĄ SPRZEDAWANE DWA DOMY JEDNOCZEŚNIE IDEALNE DLA PRZYJACIÓŁ/DOBRYCH ZNAJOMYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ DOMÓW ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
885 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 809,09 zł
cena 1 299 000 
dom na sprzedaż - Istebna, Koniaków

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
hala na wynajem

EUR-HW-6429

Hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurowo-socjalną! Do wynajęcia nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni 3 259 m², zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Centralnej. Nieruchomość położona na działkach o łącznej ...

Powierzchnia
3 259,95 m2
Cena za m2
30,00 zł
cena 97 798 
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2204

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 0% PROWIZJA ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ - 4 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ TJ. 8 LOKALI MIESZKALNYCH O POW. OK 82 MKW., (PARTER + 1 PIĘTRO) - KONDYGNACJA PIĘTRA BEZ SKOSÓW!! PEŁNA ...

Powierzchnia
81,78 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 948,15 zł
cena 650 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

EUR-LW-6425

WYREMONTOWANY LOKAL NA PARTERZE W POBLIŻU STARÓWKI Z MIEJSCEM POSTOJOWYM  IDEALNY NA BIURO! Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 75 m², położone w Bielsko-Biała przy ul. Plac Żwirki i Wigury. Lokal usytuowany jest w dogodnej lokalizacji, z łatwym dostępem ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28,00 zł
cena 2 100 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Jaworze
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6424

3-POKOJOWE MIESZKANIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM ORAZ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ USYTUOWANE W JASIENICY NA POGRANICZU Z BIERAMI! BRAK OPŁATY DO WSPÓLNOTY! NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 279,07 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem