nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
dom na sprzedaż

NJM-DS-2218

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 0% PROWIZJI    ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ - 4 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ TJ. 8 LOKALI MIESZKALNYCH O POW. OK 82 MKW., - KONDYGNACJA PIĘTRA BEZ SKOSÓW!! PEŁNA WYSOKOŚĆ! WYJĄTKOWA ...

Powierzchnia
81,78 m2
Powierzchnia działki [m2]
180 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 324,53 zł
cena 599 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Porąbka, Źródlana

Porąbka, Źródlana
dom na sprzedaż

JKN-DS-1531

Porąbka - nieruchomość z wyjątkowym potencjałem inwestycyjnym w kameralnej lokalizacji - blisko Jeziora Międzybrodzkiego Cena: 560 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej części Porąbki, u podnóża Beskidu Małego. To propozycja dla osób ...

Powierzchnia
226,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 540 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
2 477,88 zł
cena 560 000 
dom na sprzedaż - Porąbka, Źródlana
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna

Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
dom na sprzedaż

NJM-DS-2216

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Bielska-Białej – Cygańskim Lesie, w obrębie Olszówki Dolnej. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 743 m², w otoczeniu zabudowy ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
743 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 666,67 zł
cena 1 300 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
dom na sprzedaż

JKN-DS-1530

WYJĄTKOWA OFERTA REZYDENCJI – BIELSKO-BIAŁA, Komorowice Krakowskie  Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i cenionej dzielnicy Bielsko-Biała – Komorowice Krakowskie. To idealna propozycja dla dużej rodziny, dwóch pokoleń, jako inwestycja pod wynajem – ...

Powierzchnia
330,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 728 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
5 696,97 zł
cena 1 880 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Czernichów, Międzybrodzie Bialskie

Czernichów, Międzybrodzie Bialskie
dom na sprzedaż

ORL-DS-2809

URZEKAJĄCY WIDOK NA PANORAMĘ GÓR I JEZIORO. MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE - atrakcyjna miejscowość nad jeziorem, dobry szybki dojazd do  Bielska-Białej i Żywca. W okolicy domy jednorodzinne, tereny zielone, trasy turystyczne.  DREWNIANY DOM REKREACYJNY O POW. 38mkw POŁOŻONY ...

Powierzchnia
38,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 044 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 736,84 zł
cena 370 000 
dom na sprzedaż - Czernichów, Międzybrodzie Bialskie
video
dom na sprzedaż - Lipowa

Lipowa
dom na sprzedaż

JKN-DS-1524

Lipowa - Beskid Śląski - nowoczesny dom w dobrym sąsiedztwie Oferujemy do sprzedania wyjątkowy dom stanowiący część osiedla 4 domów przy ulicy Promiennej w Lipowej. Wyjątkowa jest lokalizacja z widokiem na góry Beskidu Śląskiego, Beskidu Małego i Beskidu Żywieckiego. Odległość ...

Powierzchnia
159,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
820 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 983,72 zł
cena 1 275 000 
dom na sprzedaż - Lipowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem