nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2217

 ...::: NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA  :::...   Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy wybudowanej w latach 30-tych XX w., według projektu wiedeńskich ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 483,52 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6448

Luksusowy, klimatyzowany apartament w Centrum miasta z balkonem, dostępem do wspólnego ogrodu i miejscem postojowym! Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany 2-pokojowy apartament położony na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 913,79 zł
cena 749 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6445

Ekskluzywny, klimatyzowany apartament klasy premium w Sferze – 83,5 m² z balkonem, miejscem postojowym oraz dostępem do wspólnego ogrodu! Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Sfera, w centrum ...

Powierzchnia
83,50 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 844,31 zł
cena 1 490 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Bielsko Południe

Bielsko-Biała, Bielsko Południe
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2214

Mieszkanie dostępne od zaraz!! Komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60,25 mkw., położone na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej – Żywieckie Przedmieście przy ul. Michałowicza Mieszkanie idealne sprawdzi ...

Powierzchnia
60,25 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 120,33 zł
cena 429 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Bielsko Południe
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łękawica

Łękawica
mieszkanie na sprzedaż

JKN-MS-1526

Łękawica - Jezioro Żywieckie - przytulne mieszkanie bezczynszowe Rozkładowe mieszkanie 54,5 m2 na pierwszym piętrze, w budynku wielorodzinnym 4-mieszkaniowym.  Idealne dla rodziny z dziećmi lub jako baza wypadowa w góry. Sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne i usługowe. ...

Powierzchnia
54,50 m2
Cena za m2
4 954,13 zł
cena 270 000 
mieszkanie na sprzedaż - Łękawica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Wapienica
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2211

MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ!!! Komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 46,5 mkw., położone na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej – Wapienicy przy ul. Zwierzynieckiej. Mieszkanie idealne sprawdzi się również ...

Powierzchnia
46,46 m2
Cena za m2
7 081,36 zł
cena 329 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Wapienica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem