WITAMY NA NASZE STRONIE !

Zajmujemy się pośrednictwem przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę naszych Klientów, począwszy od wyszukania nieruchomości poprzez przygotowanie umów, promocję ofert, obsługę notarialną, geodezyjną, prawną oraz uzyskanie kredytu. Mimo iż jesteśmy firmą o dużym doświadczeniu bo działamy na rynku od wielu lat, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i unowocześniamy metody naszej pracy. Stale współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości w ramach BIELSKIEJ SIECI AGENCJI NIERUCHOMOŚCI której jesteśmy współzałożycielami. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

BEZPIECZEŃSTWO
Dla wielu klientów bezpieczeństwo transakcji jest jednym z najważniejszych powodów do skorzystania z usług biura nieruchomości. Rozumiemy to i dokładamy wszelkich starań aby nie zawieść ich zaufania. Nad każdą transakcją realizowaną w naszym biurze pieczę sprawuje prawnik z licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami (nr 983) którego wiedza i doświadczenie wykracza znacznie ponad standardy obowiązujące w tym zawodzie.

KWALIFIKACJE
Podejmowanie dobrych decyzji wymaga doświadczenia, dostępu do rzetelnej wiedzy oraz dostępu do informacji o rynku nieruchomości, dlatego nieustannie podnosimy poziom naszej wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach, seminariach i kongresach. Wymieniamy także swoje doświadczenia zarówno na rynku lokalnym jak i krajowym.
SKUTECZNOŚĆ
Stosujemy najbardziej skuteczne i sprawdzone rozwiązania. Staramy się elastycznie reagować na potrzeby zmieniającego się rynku. Aby zwiększyć skuteczność naszych działań założyliśmy BIELSKĄ SIEĆ AGENCJI NIERUCHOMOŚCI do której wchodzi obecnie 10 biur. Każda oferta zgłoszona w jednym z biur SIECI jest oferowana także we wszystkich pozostałych.
 
FINANSOWANIE
Współpracujemy stale z niezależnymi doradcami kredytowymi którzy są w stanie przedstawić Państwu szeroki wachlarz kredytów dostępnych na rynku. Nie pobieramy z tego tytułu od klienta żadnych dodatkowych opłat a koszty uzyskania kredytu nigdy nie są większe niż bezpośrednio w banku. Istnieje możliwość indywidualnej opieki doradcy od chwili pierwszego kontaktu do wypłaty kredytu oraz możliwość spotkania z doradcą w miejscu i czasie dogodnym dla Państwa.