30
ofert
Mirosław Malicki

Manager

Licencja: 983

biuro@prokurent-bielsko.pl

503 038 974

zostaw wiadomość
248,13 zł/m2 cena: 299 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

UWAGA: NOWA NIŻSZA CENA
BIELSKO - LIPNIK - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta.

DZIAŁKA O POW. 1204,41mkw  z widokiem na panoramę miasta, bardzo ładnie położona w otulinie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego. 
Nieruchomość została podzielona na 5-parcel budowlanych z których jedna zapewnia doprowadzenie niezbędnych mediów i dojazd do pozostałych parcel.

PRZEZNACZENIE DZIAŁKI: wg aktualnie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego, działka lezy w terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 

MEDIA: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska -  w drodze dojazdowej.

DANE DODATKOWE:
- działka o kształcie zbliżonym do kwadratu, płaska, nieogrodzona, 
- dojazd - droga asfaltowa .

CENA DZIAŁKI: 248zł/mkw + kupno udziału w parceli zapewniającej doprowadzenie mediów i dojazd.

Możliwość kupna sąsiednich działek o pow.1213,30mkw, 1273,83mkw, 2007,8mkw  

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ORL-GS-2733
Powierzchnia 1 205,00 m²
Przeznaczenie działki mieszkaniowa jednorodzinna

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

ORL-GS-2763

BIELSKO - LIPNIK - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. DZIAŁKA O POW. 1213,30mkw  z widokiem na panoramę miasta, bardzo ładnie położona w otulinie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego.  Nieruchomość ...

Powierzchnia
1 213,00 m2
Cena za m2
246,50 zł
cena 299 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik
nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

EUR-GS-6447

SŁONECZNA, OTOCZONA ZIELENIĄ 10 AROWA DZIAŁKA W MALOWNICZEJ I SPOKOJNEJ CZĘŚCI LIPNIKA! ULICA TKACZY! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1019 m², położona w malowniczej i spokojnej części Lipnika przy ul. Tkaczy. Nieruchomość niezabudowana, ...

Powierzchnia
1 019,00 m2
Cena za m2
371,93 zł
cena 379 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
działka na sprzedaż

ORL-GS-2783

UWAGA: NOWA NIŻSZA CENA  (o 20.000zł)  OFERTA WAŻNA do 30 CZERWCA  2026. BIELSKO - DZIELNICA STARE BIELSKO - rejon ul. Malowany Dworek - dobry dojazd do Centrum miasta a także w kierunku drogi szybkiego ruchu Cieszyn-Katowice, zielony teren domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
992,00 m2
Cena za m2
279,84 zł
cena 277 600 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
działka na sprzedaż

ORL-GS-2784

Powierzchnia
982,00 m2
Cena za m2
279,94 zł
cena 274 900 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko