nowa oferta
30
ofert
Mirosław Malicki

Manager

Licencja: 983

biuro@prokurent-bielsko.pl

503 038 974

zostaw wiadomość
84,48 zł/m2 cena: 49 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Widokowe działki w rozsądnej cenie.

 

Na sprzedaż działki nr 2800 i 2801 położone są w miejscowości Oczków.

 

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz terenów niezabudowanych. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod rekreację i wypoczynku blisko natury, co gwarantuje piękne widoki oraz kameralny charakter okolicy.

Wymiary działek to około 7 m szerokości oraz 84 m długości. Działki posiadają regularny, wydłużony kształt oraz dogodny dostęp do drogi gminnej utwardzonej.

W niedalekiej odległości od nieruchomości znajdują się media: prąd, woda oraz kanalizacja. Teren dobrze nasłoneczniony, idealny pod przyczepę kempingową lub pod rekreację.

 

To świetna propozycja dla osób marzących o własnym miejscu wypoczynkowym w otoczeniu przyrody.

 

Atuty nieruchomości:

 

* spokojna i zielona okolica

* sąsiedztwo zabudowy jednorodzinne

* dojazd drogą gminną utwardzoną

* dostęp do mediów w pobliżu działki

* teren objęty MPZP

* malownicze otoczenie i dużo terenów rekreacyjnych

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty JKN-GS-1534
Powierzchnia 580,00 m²
Przeznaczenie działki mieszkaniowa jednorodzinna
Standard
Wymiary działki 84x7 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.