30
ofert
Mirosław Malicki

Manager

Licencja: 983

biuro@prokurent-bielsko.pl

503 038 974

zostaw wiadomość
37,38 zł/m2 cena: 2 990 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

LOKAL USŁUGOWO-BIUROWO-HANDLOWY O POWIERZCHNI 80m2 USYTUOWANY NA PARTERZE BUDYNKU POŁOŻONEGO W CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ!!!

Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. Lokal idealnie nadający się na siedzibę firmy, biuro, etc. W pobliżu szkoła, przedszkole, apteka, przystanek, sklep, restauracje, poczta.

DANE TECHNICZNE:
- podłogi: płytki
- okna: stare drewniane
- ogrzewanie: pompa ciepła
- media: woda, kanalizacja, prąd elektryczny
Media rozliczane są na podstawie podliczników

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

- 2 pomieszczenia, toaleta

Parter w 1-piętrowym budynku

Powierzchnia lokalu: ok. 80 m2

NAJEMCA PŁACI:
- Czynsz Najmu: 2990 zł netto + 23% VAT
- Media: tj. prąd, woda, płatne wg zużycia
- Kaucja: dwumiesięczny czynsz
- Wynagrodzenie biura: 1 czynsz najmu

OFERTA TYLKO U NAS!
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty EUR-LW-6452
Powierzchnia 80,00 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku Obiekt handlowo-usługowo-biurowy
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Stan lokalu Do adaptacji
Stan prawny Własność
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna stare drewniane
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowo-magazynowy, handlowo-usługowy
Dojazd asfalt
Ogrzewanie pompa ciepła
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Klimatyzacja tak

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-29

Lokal położony w kompleksie budynków handlowo-usługowych w ścisłym centrum miasta. Obok duże parkingi. W budynku nowoczesna winda. Po remoncie. Położony na 1 piętrze. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń  o pow. ok. 30 i 85 m.kw (możliwość likwidacji ścianek ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
25,00 zł
cena 3 250 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
oferta specjalna
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-615

Lokal położony w biurowcu znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym biurowcu. Winda. Klimatyzacja! W pobliżu budynku znajdują się duże ogólnodostępne parkingi (również bezpłatne). Budynek biurowca jest po remoncie. Lokal składa ...

Powierzchnia
108,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
31,50 zł
cena 3 402 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

EUR-LW-5830

BUDYNEK USŁUGOWO-BIUROWY USYTUOWANY W OKOLICY CENTRUM! 2 BIURA, 2 MIEJSCA POSTOJOWE DEDYKOWANE! TOALETA, ANEKS KUCHENNY, ŁAZIENKA!   Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. Budynek wyremontowany, odrębne wejście. Szybki ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
42,00 zł
cena 2 100 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

EUR-LW-6425

WYREMONTOWANY LOKAL NA PARTERZE W POBLIŻU STARÓWKI Z MIEJSCEM POSTOJOWYM  IDEALNY NA BIURO! Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 75 m², położone w Bielsko-Biała przy ul. Plac Żwirki i Wigury. Lokal usytuowany jest w dogodnej lokalizacji, z łatwym dostępem ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28,00 zł
cena 2 100 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum