30
ofert
Mirosław Malicki

Manager

Licencja: 983

biuro@prokurent-bielsko.pl

503 038 974

zostaw wiadomość
10 950,00 zł/m2 cena: 219 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

SŁONECZNA KAWALERKA W ZIELONEJ OKOLICY PRZY UL. STALOWEJ
- MIKUSZOWICE KRAKOWSKIE!
MIESZKANIE IDEALNE NA START LUB INWESTYCJĘ!

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20,20 m², położone na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku w spokojnej i zielonej części Bielska-Białej – Mikuszowicach Krakowskich, przy ul. Stalowej, w okolicy Stalownika. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 4 m².

Lokal idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze mieszkanie, jak i inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest jasne i ustawne, a dzięki dużej ilości zieleni wokół zapewnia komfort codziennego życia i możliwość odpoczynku po pracy. W pobliżu znajdują się tereny spacerowe, przystanek autobusowy oraz szybki dojazd do drogi S1, centrum Bielska-Białej, a także w kierunku Szczyrku i terenów rekreacyjnych.

Pod budynkiem dostępne są ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców.

Atutem nieruchomości jest spokojna lokalizacja z bardzo dobrą komunikacją oraz bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych.

DANE TECHNICZNE:
- okna: PCV,
- podłogi: 
- opłata do wspólnoty mieszkaniowej aktualnie ok. 442,37 zł, zawiera zaliczkę na zimną i ciepłą wodę, ogrzewanie, administrację, fundusz remontowy 
- Dodatkowo płatny tylko prąd!

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
- salon z dużym oknem i słonecznym balkonem, "ślepa" kuchnia,  łazienka ( wejście z kuchni)

Powierzchnia mieszkania: 20,20 m2 + piwnica 4 m2
2 piętro w 3 piętrowym budynku

OFERTA TYLKO U NAS!
KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA!
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty EUR-MS-6442
Powierzchnia 20,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, woda, woda ciepła
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 3
Garaż brak
Piwnica 4,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6444

SŁONECZNA KAWALERKA W ZIELONEJ OKOLICY PRZY UL. STALOWEJ - MIKUSZOWICE KRAKOWSKIE! MIESZKANIE IDEALNE NA START LUB INWESTYCJĘ! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,80 m², położone na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku w spokojnej ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 300,00 zł
cena 279 000